Články

U16: Vyrovnanou přestřelku čeští mladíci zvládli. Salzburg porazili 6:4
Vítězství v prvním ze dvou přípravných duelů proti Salzburgu se nerodilo lehce, neboť česká reprezentace do šestnácti let už po pár minutách prohrávala 0:2. České mladíky dvougólová ztráta nesložila a už na konci prvního dějství bylo vyrovnáno. Přestřelka byla rozuzlena až ve třetí periodě. Čeští mladíci porazili Salzburg U18 6:4.
Extrémní zájem o nákup vstupenek na MS v hokeji 2024
Úvod veřejného prodej vstupenek na IIHF mistrovství světa v ledním hokeji 2024 provázel dle očekávání extrémní zájem a fanoušci uvolněné vstupenky vykoupili v řádech desítek minut. Nejrychleji zmizely denní balíčky na česká utkání.
ELD: Střelecký koncert Litvínova a šok ve Zlíně. Liberec a Olomouc se trápí
Dorostenecká extraliga má za sebou deset kol. V západní skupině se během nich svého prvenství nevzdala Energie, na východě začal do čela tabulky více promlouvat Hradec. Poslední Zlín navíc překvapil Pardubice a vedlo se také Přerovu, který vyhrál oba zápasy minulého týdne. Zápolení v "áčkové" skupině pak podtrhly čtvrteční vysoké výhry favoritů nebo střelecký návrat Mladé Boleslavi.
U16: Český výběr vyhlíží dva zápasy v Salzburgu
Reprezentační výběr do šestnácti let opět míří směr Rakousko, kde na něj čeká dvojzápas proti Red Bull Salzburg U17. V úterý a ve středu si první dres národního týmu vyzkouší několik nováčků. Utkání můžete sledovat na streamu.
Informace o vstupenkách na mistrovství světa 2024
Přes 92 000 vstupenek si fanoušci pořídili v obou fázích soutěže o přednostní právo k nákupu vstupenek na mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Podle předpokladů organizátorů byl největší zájem o zápasy českého, slovenského a polského týmu.
ELJ se vyrovnává. Boleslav má namále, Kometa na východě přeskočila Třinec
DHL extraliga juniorů završila druhou čtvrtinu základní části. Uplynulý týden výrazně přispěl k dramatickému vývoji v tabulkách, jelikož se nedařilo vedoucím týmům Mladé Boleslavi a Třince. Středočeši se přesto těsně udrželi na prvním místě, naopak Oceláře už o skóre předčila brněnská Kometa.
Parahokej: Češi rozhodli o zisku bronzu pět vteřin před závěrečnou sirénou
Utkání o třetí místo byl souboj do posledních vteřin. Češi vedli od desáté minuty Veselého gólem, což IPH tým srovnal po jedné početní výhodě. Závěr třetí třetiny oba týmy rozhodně nevypustily. Při každé střele na bránu byla malá hranice k úspěchu a převážení vah výhry na svou stranu. Šťastnějším týmem byli nakonec Češi.
Taháky týdne: Dvě slezská derby i souboj o Prahu. V akci i repre
Třaskavý střet Třince s Vítkovicemi bude k vidění v nejvyšší dorostenecké soutěži, ale i v extralize 9. tříd, která rovněž nabídne souboj pražských S. Extraliga juniorů nabídne přímý souboj o první místo mezi Třincem a Kometou, do akce naskočí také reprezentace U16, která míří na turnaj do Slazburgu. Na své si přijdou i mladé hokejistky, ty nejtalentovanější čeká rozvojový kemp Future Olympians.
Parahokej: Češi si po prohře 1:6 zahrají o třetí místo
Utkání měli stejně jako ve čtvrtek v režii úřadující mistři světa a vedení 3:0 vytvořené v první třetině si už jen hlídali a malinko navyšovali. Početná divácká kulisa v Ostravar Aréně se gólově radovala díky zakončení Michala Geiera. V neděli se česká reprezentace zahraje o třetí místo s IPH týmem.
Tahákem MS 2024 jsou zápasy Česka a Slovenska. Vrací se Bob a Bobek
Možnost registrace do soutěže o přednostní právo k nákupu vstupenek na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě využilo více než 120 000 zájemců. Nejvíce zastoupeni, s nadpoloviční většinou, jsou zájemci o českou reprezentaci. Vysoký zájem byl také o slovenský, polský a finský tým.