Články o brankářích

Mladí gólmani bojují o posun do U16. Kluci se zlepšují, těší sekretáře brankařské komise
Brankařská komise zažívá nabitý ročník, ve kterém pořádá kempy pro mladé brankáře. Ke konci března se uskutečnil poslední kemp pro kategorii U15. Hlavním cílem bylo zjistit, které gólmany z ročníku nominovat do reprezentace do šestnácti let. „Bude těžké vybrat,“ říká pro ceskyhokej.cz Vladimír Dohnal, metodik a sekretář brankářské komise.
Brankařské kempy pro mladé? Komise odvádí dobrou práci, říká Pavelec
V pondělí to bylo už pojedenácté v této sezoně, kdy se pod hlavičkou brankařské komise konalo jednodenní soustředění pro mladé gólmany. „Je to pro ně velký přínos,“ myslí si Ondřej Pavelec, někdejší brankář reprezentace a současný člen realizačního týmu A-mužstva. Ve Dvoře Králové se byl podívat osobně.
Akce brankářské komise v březnu 2024
Brankářská komise organizuje v březnu 2024 dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden 4. 3. v Kopřivnici, druhý o den později ve sportovní hale v pražských Holešovicích.
Akce brankářské komise v únoru 2024
Brankářská komise organizuje v únoru 2024 dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden 19. 2. ve Dvoře Králové nad Labem, druhý o den později ve Žďáru nad Sázavou. Brankářská komise má pak na programu i Výstup ze sympozia pro trenéry brankářů při MS U20 v Göteborgu a rozbor hry brankářů na MS U20.
OBRAZEM: Praha hostila kempy brankářů reprezentací U17 a U18
Na začátku druhého prosincového týdne 4. a 5. prosince se pořádala akce pro reprezentační gólmany juniorských výběrů. Brankářská komise tentokrát svolala do Prahy brankáře z týmů do sedmnácti a do osmnácti let.
Akce brankářské komise v prosinci 2023
Brankářská komise organizuje v prosinci dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd, reprezentační kempy, U16, U17 a U18, kemp pro brankáře kategorie U15 a v neposlední řadě i moderovanou debatu s bývalým elitním brankářem a nyní trenérem gólmanů v klubu SaiPa Lappeenranta Tomášem Dubou.
Akce brankářské komise v listopadu 2023
Brankářská komise organizuje dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden v půlce listopadu ve Vlašimi, druhý ke konci měsíce ve Lhotě u Vsetína. Brankáři nejprve absolvují jeden speciální trénink na suchu, pak následují dva tréninky na ledě.
OBRAZEM: Jak probíhají jednodenní kempy brankářů 4. až 9. tříd?
Brankařská komise v této sezoně pořádá jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. V této sezoně proběhly už tři a další budou následovat.
Brankářská komise Českého hokeje v sezoně 2023/24
Hokejová sezona 2023/24 už běží na plné obrátky a své aktivity už spustila i brankářská komise Českého hokeje, v jejíž čele stojí předseda Petr Přikryl, zkušený funkcionář a dlouholetý extraligový brankář. Odborná komise, která se zabývá rozvojovými aktivitami hokejových gólmanů, představila své krátkodobé i dlouhodobé cíle.
OBRAZEM: Kemp brankářů reprezentací U18 a U20
Zimní stadion HC Hvězda Praha hostil i během uplynulého víkendu kemp brankářů reprezentací. Zástupci brankářské komise pod vedením Petra Přikryla tentokrát pozvali na třídenní soustředění gólmany juniorských reprezentací U18 a U20.