Články

Ženy: Rekordní počet diváků sledoval prohru 1:6
Svěřenky Carly MacLeodové vstoupily do utkání proti Finsku aktivně, byly to ale právě ony, které poprvé inkasovaly. Hráčkám Suomi se nakonec v každé třetině podařilo skórovat dvakrát, na což se Češkám nepodařilo zareagovat. Lvice tak ze zápasu odchází na straně poražených po výsledku 1:6.
A-tým: Něco nám chybělo, litoval Málek. Spolupráci s Pavelcem si chválí
Národní tým má za sebou těžkou prověrku proti nabitému Švédsku, které aktuálně vede Euro Hockey Tour a na domácí turnaj nastoupilo dokonce se sedmi hráči ze soupisky z mistrovství světa v Tampere. Švédům v bráně čelil mladý gólman Jakub Málek, který postupně sbírá zkušenosti.
Ženy: Publikum nás hnalo celý zápas, těšilo českou kabinu. Padne rekord?
Česká zastávka ženské Euro Hockey Tour odstartovala už ve středu, ale až o den později se do akce dostaly Češky. Do liberecké Home Credit Areny si za nimi našlo cestu přes 1700 diváků, kteří je hnali za vítězstvím celých 60 minut.
Souhrn dne: Osmnáctka rozstřílela Finsko jasně 5:0, šestnáctka skolila Švédy 5:3
V americkém Plymouthu se od 1 hodiny představil výběr do osmnácti let. Proti Finsku si počínal dominantně a zvítězil jasně 5:0. Odpoledne naskočila do akce i šestnáctka, která na severu diktovala tempo a ve zběsilé přestřelce porazila Švédsko 5:3.
Souhrn dne: Dvacítka zůstává stoprocentní, U17 bere bod proti Finsku
Kromě dospělých reprezentací mužů a žen naskočila do hry take dvacítka a sedmnáctka. Bronzoví medailisté z MS v Göteborgu narazili v repríze semifinále na Švédsko, které porazili 3:1. Výběr U17 zase poměřil síly s Finskem, s nímž nakonec padl v prodloužení.
A-tým: Povedený úvod zastíněn aktivitou Švédů. Češi padli 1:4
Národní tým na Švýcarských hokejových hrách ztratil body pouze s Tre Kronor. A historie se opakovala i na úvod turnaje v Karlstadu. Češi začali dobře a dali první gól, jenže od té doby aktivnější Švédové otočili skóre a dokráčeli pro vítězství 4:1.
Ženy: Skvělý start domácího turnaje! Češky na úvod rozstřílely Německo 7:1
České reprezentantky na úvod domácí zastávky WEHT vyzvaly výběr nedalekého Německa. V něm svěřenkyně Carly MacLeodové jasně dominovaly a po tříbrankové druhé třetině si dokráčely pro vysoké vítězství 7:1. Utkání přihlíželo sedmnáct stovek diváků.
Aukce originálních dresů českých reprezentantek z utkání proti Německu
České reprezentantky se poprvé na našem území představují v seriálu Women’s Euro Hockey Tour. Ten se odehrává v Liberci a svěřenkyně Carly MacLeodové jej otvírají utkáním s Němkami. Právě z tohoto zápasu bude pomocí aukce možnost získat originální dresy!
Češky začínají cestu libereckým turnajem. Přijďte je podpořit přímo na stadion!
Už dnes začíná cesta českých reprezentantek libereckým turnajem Women’s Euro Hockey Tour. V Home Credit Areně se od středy až do neděle konají souboje těch nejlepších evropských týmů. Češky začínají proti Němkám. Buďte u toho!
Denní souhrn: U17 zazářila na domácí půdě. Co ostatní výběry?
Do hry se ve středu dostaly všechny mužské juniorské výběry. A den zakončily vyrovnanou bilancí. Zatímco týmy U20 a U17 své zápasy zvládly, jejich kolegové z U16 a U18 padli proti Finsku, respektive Švédsku.