Články o národních týmech

Trenérské hodnocení turnaje U17 v americkém Dallasu
Trenérské hodnocení Memoriálu Ivana Hlinky 2016
Přečtete si trenérské hodnocení Memoriálu Ivana Hlinky 2016, který česká reprezentace do 18 let poprvé v historii vyhrála.
Kapitánem české reprezentace na Světovém poháru bude Plekanec
Kapitánem české reprezentace pro Světový pohár byl jmenován Tomáš Plekanec (1982), útočník Montreal Canadiens.
Fanoušky čeká při utkání s Ruskem atraktivní program
Výjimečnost utkání Česká republika – Rusko, při kterém se v O2 areně představí hvězdy NHL, podtrhuje i bohatý doprovodný program pro fanoušky.
Před Světovým pohárem se v Praze představí hvězdy NHL
Před Světovým pohárem se při utkání Česká republika – Rusko představí v sobotu 10. 9. 2016 v pražské O2 areně hvězdy NHL.
Stříbro před domácím publikem, dvacítka potěšila fanoušky v Hodoníně
Velmi dobrý dojem zanechala na turnaji v Hodoníně česká reprezentace do 20 let. Svěřenci trenéra Jakuba Petra předvedli před domácími fanoušky tři kvalitní výkony proti velmi dobrým soupeřům a nakonec obsadili druhé místo. Turnaj ovládlo suverénní Rusko, které vyhrálo všechny tři zápasy.
Turnaj U20 v ČR: Hodonín uvidí elitní juniorský hokej
Fanoušci mládežnického hokeje v České republice mohou od pátku do neděle vidět nejlepší talentované hráče na vlastní oči. V Hodoníně totiž proběhne prestižní turnaj hráčů do 20 let. Kromě domácího týmu se představí výběry Švédska, Ruska a Finska.
Česká šestnáctka ukázala sílu, v Salcburku nestačila pouze na Rusko
Velmi dobrý vstup do sezony 2016/2017 má za sebou česká šestnáctka. Nově vytvořený realizační tým poskládal výběr českých mladíků, který k prvnímu turnaji vyrazil do rakouského Salcburku. A v krásném prostředí Red Bull akademie ukázal svou sílu. Svěřenci trenéra Jaroslava Nedvěda si díky snadným výhrám nad slovanskými vrstevníky a o rok staršími Rakušany zahráli s ruskou šestnáctkou v přímém souboji o zlato. Sborná nakonec zvítězila po boji 4:2 a čeští mladíci tak na turnaji obsadili druhé místo.
Česká šestnáctka zahájí soutěžní sezonu na turnaji v Salcburku
Generálku na první ostrý zápas sezony čeští reprezentanti do 16 let zvládli, v Rokycanech porazili starší dorost Plzně 5:4 po prodloužení. Svěřenci Jaroslava Nedvěda už se nyní mohou soustředit na turnaj čtyř zemí v rakouském Salcburku, postupně se střetnou se Slovenskem, Rakouskem a Ruskem.
Česká sedmnáctka zanechala na turnaji v Dallasu skvělý dojem
Během druhého srpnového týdnu zaznamenal český hokej několik úspěchů. Česká osmnáctka ovládla Ivan Hlinka Memorial Cup a velmi dobrý dojem zanechala na turnaji v americkém Dallasu i česká sedmnáctka. Svěřenci trenéra Hakena kráčeli suverénně turnajem a první tři zápasy vyhráli. Spanilou jízdu českých mladíků ukončily až Spojené státy americké, které v neoficiálním finále vyhrály 6:1. Češi si tak z Dallasu odvezli stříbro.