Články o národních týmech

Trenér Jandač zveřejnil nominaci na MS 2017
Trenér české reprezentace Josef Jandač zveřejnil nominaci na mistrovství světa, které začne v pátek v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Na světový šampionát odjedou tři brankáři, devět obránců a patnáct útočníků. Všechna jména najdete zde.
Česká reprezentace vyhrála Carlson Hockey Games
Česká reprezentace se může radovat z titulu z domácího turnaje Carlson Hockey Games. Svěřenci trenéra Jandače si vítězství zajistili už v sobotu, když porazili Švédy 8:4. Navíc v první třetině potěšili všechny přítomné, když se představili v replikách dresů z mistrovství světa 1947. Nedělní prohra 3:4 po samostatných nájezdech s Ruskem už na prvenství Čechů nic nezměnila.
Informace o Carlson Hockey Games 2017
Po čtyřech letech se do České republiky vrátí nejprestižnější z turnajů evropské hokejové tour. Poslední prověrka evropských top týmů se bude konat od 27. do 30. dubna v Českých Budějovicích. Hokejový svátek nese nově název Carlson Hockey Games. Nominaci českého týmu najdete zde.
Poslední turnaj v sezoně pro nejmladší reprezentaci žen
Česká reprezentace žen do 15 let odcestovala do maďarské Budapešti, kde ji čeká Ice Hockey U16 Women’s European Cup. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou postupně Švýcarsko, Finsko a Slovensko. Na závěr je ještě čeká utkání o umístění.
Trenérské hodnocení turnaje U19 ve slovenských Piešťanech
Přečtěte si trenérské hodnocení turnaje U19 ve slovenských Piešťanech, kde česká reprezentace obsadila druhé místo se stejným bodovým ziskem jako vítězné Rusko.
Národní tým chystá v Českých Budějovicích otevřený trénink i autogramiádu
Vrchol domácí hokejové sezóny je tady. Český národní tým ladí formu i sestavu na světový šampionát a má před sebou poslední zápasovou prověrku. V jižních Čechách odehraje nabité Carlson Hockey Games. K této příležitosti se fanoušci v Českých Budějovicích mohou těšit na úterní otevřený trénink nebo páteční autogramiádu v Bauhausu České Budějovice. Během zápasů navíc budou moci využít bezplatné parkování na Jiráskově nábřeží. Podrobné informace najdete níže.
V dvojzápase na německé půdě dokázali Češi jednou zvítězit
Jedna prohra, jedná výhra - takovou bilanci si z Německa odvezla česká hokejová reprezentace, která proti domácímu výběru odehrála dva zápasy v rámci Euro Hockey Challenge. Svěřencům trenéra Josefa Jandače nevyšel sobotní zápas v Norimberku, který prohráli 4:7, odveta v Mannheimu byla pro Čechy o něco úspěšnější, když zvítězili po samostatných nájezdech.
Češi pokračují v přípravě na MS dvojzápasem v Německu
Česká hokejové reprezentace odcestovala do Německa, kde odehraje další dva přípravné zápasy před květnovým světovým šampionátem. První utkání odehrají Jandačovi svěřenci proti domácímu výběru v sobotu v Norimberku a k odvetě se přesnou další den do Mannheimu. Oba duely se hrají v rámci Euro Hockey Challenge.
Světový šampionát se blíží, kupujte vstupenky do Paříže se slevou
Čeští fanoušci si mohou nově zakoupit vstupenky na zápasy týmu trenéra Josefa Jandače na MS v Paříži s 20% slevou (nevztahuje se na zápas Česko - Francie). Pokud tedy plánujete cestu do francouzské metropole za hokejem, můžete při nákupu vstupenek přes internet uplatnit speciální kód, kterým získáte tuto last minute slevu.
Česká osmnáctka na šampionátu končí, dál jdou Finsko, Rusko, Švédsko a USA
Proti Finům prohrávali čeští mladíci už o čtyři góly, zápas ale nevzdali a dotáhli jej až do prodloužení. V nastaveném čase se z rozhodující trefy radovalo Suomi a cesta národního týmu šampionátem je tedy u konce. V dalších čtvrtfinálových bitvách Švédsko smetlo Kanadu, Rusko udolalo Slovensko v prodloužení a v semifinále nebudou chybět ani Američani. (Foto: Juniorský hokej)