Novinky

Ženy: CZE - GER 1:4

České reprezentantky také v druhém utkání na turnaji čtyř zemí ve Francii našly jedinou střelkyni a nestačily na tým Německa. Česko - Německo 1:4 (0:2, 1:0, 0:2). Branka ČR: 32. Nováková.

Ženy: CZE - NOR 3:5

České hokejistky prohráli na turnaji čtyř zemí s Norskem 3:5 (2:1, 0:2, 1:2). Branky ČR: 8., 15. a 31. Chmelová.

Ženy U18: CZE - RUS 1:1

České a ruské hráčky do osmnácti let se po třech duelech rozejdou s vyrovnanou bilancí. Třetí duel těchto dvou týmů totiž ve Slaném skončil remízou 1:1 (1:0, 0:1, 0:0). Jedinou českou trefu zaznamenala v 19. minutě Aneta Lédlová.

Ženy U18: CZE - RUS 4:9

Druhé střetnutí českých a ruských hráček do osmnácti let skončilo ve Slaném lépe pro hostující tým. Češky prohrály 4:9 (1:3, 2:5, 1:1). Branky ČR: 5. a 21. Kuželová, 30. a 42. Mazánková.

Ženy U18: CZE - RUS 5:1

České hokejisty do osmnácti let začaly vítězně sérii utkání s Ruskem. Ve Slaném porazily stejně staré soupeřky jasně 5:1, po třetinách 1:0, 3:0 a 1:1. Branky ČR: 7., 34. a 56. Chmelová, 25. Vanišová, 27. Křížová.

Rozhodnuí VV ČSLH

Do informací z jednání Výkonného výboru ČSLH bylo přidáno rozhodnutí ze dne 25. srpna 2011 - Rozhodnutí VV ČSLH týkající se náležitostí žádosti o hostování v Žákovské lize.

Aktualizace přestupního řádu

Na jednání Výkonného výboru ČSLH dne 25. srpna 2011 byl aktualizován dokument Přestupní řád pro kluby extraligy a I. ligy.

Hokej.cz o reprezentaci U16

Na www.hokej.cz si můžete přečíst článek o prvním letošním turnaji reprezentace U16 obsahující hodnocení trenéra Roberta Reichela.

U16: CZE - RUS 6:5

Česká reprezentace hráčů do šestnácti let se raduje z vítězství na turnaji v Salcburku. Ve finále porazili svěřenci trenéra Roberta Reichela Rusko těsně 6:5. Branky ČR: Vopelka, Samohejl, Pastrňák, Pyrochta, Kotala, Stříbrný.

Fotografie z utkání U20

Do fotogalerie byly přidány momentky z utkání reprezentační dvacítky s Ruskem, které se hrálo v Chomutově v sobotu 20. srpna. Autorem fotografií je Luboš Lang.