Články

Reprezentační šestnáctka si poradila s dorostenci Pardubic
Reprezentace hráčů do šestnácti let sehrála ve středu 19. listopadu 2014 v rámci kempu ve Světlé nad Sázavou přípravné utkání se staršími dorostenci Pardubic. Svěřenci trenérů Pavla Arnošta, Petra Studničky a Jiřího Šolce se radovali z výhry 5:2.
Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise ELH: Jiří Cetkovský
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý na základě podnětu klubu Bílí Tygři Liberec zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Jiřího Cetkovského na protihráče Branka Radivojeviče v utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Bílí Tygři Liberec.
KR ČSLH dočasně zúžila nominační listinu pro extraligu
Mimořádná schůzka komise rozhodčích ČSLH se zabývala návrhy, jak zkvalitnit výkony rozhodčích a zlepšit komunikaci s kluby, trenéry a hráči. Části schůzky, která byla svolána z podnětu posledního jednání výkonného výboru ČSLH, se zúčastnili také prezident ČSLH Tomáš Král a ředitel extraligy Josef Řezníček.
Hodnocení listopadových utkání reprezentace U18 s Ruskem
V rámci listopadové reprezentační přestávky nás s týmem hrářů do somnácti let čekala tři utkání s Ruskem. V nich jsme si připsali jednu výhru a dvě porážky. Předkládáme hodnocení této akce.
Rozhodnutí předsedy DK ELH: BK Mladá Boleslav
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval situací, která nastala v průběhu utkání BK Mladá Boleslav – Mountfield HK, kdy došlo ke vhazování předmětů na ledovou plochu.
Rozhodnutí předsedy DK ELH: HC Energie Karlovy Vary
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval situací, která nastala po skončení první třetiny utkání HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec, kdy byli rozhodčí při odchodu do kabin politi nealkoholickým nápojem. Došlo tak k naplnění skutkové podstaty § 44, písm. a) Disciplinárního řádu ELH (nesportovní chování diváků bez vhazování předmětů na ledovou plochu).
Rozhodnutí předsedy DK ELH: HC Sparta Praha
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval situací, která nastala v přestávce mezi druhou a třetí třetinou utkání HC Sparta Praha – PSG Zlín, kdy do kabiny rozhodčích vstoupil i přes zásah pořadatelské služby předseda představenstva domácího klubu Petr Bříza a zvýšeným hlasem kritizoval výkon rozhodčích.
Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise ELH: Zdeněk Okál
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Zdeňka Okála, za které mu byl v utkání HC Sparta Praha – PSG Zlín uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání.
Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise ELH: Jan Káňa
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Jana Káni, za které mu byl v utkání HC Olomouc – HC Vítkovice Steel uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání.
Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise ELH: Ján Lašák
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem brankáře Jána Lašáka na protihráče Jiřího Cetkovského, za který mu byl v utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Bílí Tygři Liberec uložen trest ve hře za Hrubost.