Články

Trenérské hodnocení mistrovství světa žen v americkém Plymouthu
Trenérské hodnocení turnaje U19 ve slovenských Piešťanech
Přečtěte si trenérské hodnocení turnaje U19 ve slovenských Piešťanech, kde česká reprezentace obsadila druhé místo se stejným bodovým ziskem jako vítězné Rusko.
Národní tým chystá v Českých Budějovicích otevřený trénink i autogramiádu
Vrchol domácí hokejové sezóny je tady. Český národní tým ladí formu i sestavu na světový šampionát a má před sebou poslední zápasovou prověrku. V jižních Čechách odehraje nabité Carlson Hockey Games. K této příležitosti se fanoušci v Českých Budějovicích mohou těšit na úterní otevřený trénink nebo páteční autogramiádu v Bauhausu České Budějovice. Během zápasů navíc budou moci využít bezplatné parkování na Jiráskově nábřeží. Podrobné informace najdete níže.
Dukla Jihlava nahradí v Tipsport extralize Karlovy Vary
HC Dukla Jihlava po dvanácti letech postoupila do extraligy, povedlo se jí to v předposledním kole baráže, když doma získala potřebný bod v zápase s Karlovými Vary. Právě Energie nakonec v druhé nejvyšší soutěži tým z Vysočiny vystřídá. Extraligovou příslušnost udržely Pardubice a naopak České Budějovice budou muset návrat do elitní soutěže ještě minimálně o rok odložit.
V dvojzápase na německé půdě dokázali Češi jednou zvítězit
Jedna prohra, jedná výhra - takovou bilanci si z Německa odvezla česká hokejová reprezentace, která proti domácímu výběru odehrála dva zápasy v rámci Euro Hockey Challenge. Svěřencům trenéra Josefa Jandače nevyšel sobotní zápas v Norimberku, který prohráli 4:7, odveta v Mannheimu byla pro Čechy o něco úspěšnější, když zvítězili po samostatných nájezdech.
Češi pokračují v přípravě na MS dvojzápasem v Německu
Česká hokejové reprezentace odcestovala do Německa, kde odehraje další dva přípravné zápasy před květnovým světovým šampionátem. První utkání odehrají Jandačovi svěřenci proti domácímu výběru v sobotu v Norimberku a k odvetě se přesnou další den do Mannheimu. Oba duely se hrají v rámci Euro Hockey Challenge.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Kometa Brno, HC Dukla Jihlava, HC Dynamo Pardubice
Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním diváků na zimních stadiónech v Brně, Jihlavě a Pardubicích.
Světový šampionát se blíží, kupujte vstupenky do Paříže se slevou
Čeští fanoušci si mohou nově zakoupit vstupenky na zápasy týmu trenéra Josefa Jandače na MS v Paříži s 20% slevou (nevztahuje se na zápas Česko - Francie). Pokud tedy plánujete cestu do francouzské metropole za hokejem, můžete při nákupu vstupenek přes internet uplatnit speciální kód, kterým získáte tuto last minute slevu.
Česká osmnáctka na šampionátu končí, dál jdou Finsko, Rusko, Švédsko a USA
Proti Finům prohrávali čeští mladíci už o čtyři góly, zápas ale nevzdali a dotáhli jej až do prodloužení. V nastaveném čase se z rozhodující trefy radovalo Suomi a cesta národního týmu šampionátem je tedy u konce. V dalších čtvrtfinálových bitvách Švédsko smetlo Kanadu, Rusko udolalo Slovensko v prodloužení a v semifinále nebudou chybět ani Američani. (Foto: Juniorský hokej)
HC Kometa Brno se stal mistrem Tipsport extraligy 2016/2017
Z titulu v Tipsport extraligu za sezonu 2016/2017 se raduje Kometa Brno, která ve finále porazila Bílé Tygry z Liberce. Svěřenci Libora Zábranského v Generali playoff ztratili pouze dva zápasy s Hradcem Králové a bitvu o zlato zvládli v nejkratší možné době. Pohár pro mistra ČR putuje do moravské metropole po 51 letech.