Články

A-tým: Národní tým si proti Švýcarům napravil chuť! Češi vyhráli 5:3
Potvrdit zlepšený výkon proti Finsku a zapsat první vítězství na Beijer Hockey Games. S takovým plánem šel tým Radima Rulíka do nedělního klání proti Švýcarsku. Češi byli v utkání aktivnějším celkem, jenže Švýcaři byli maximálně efektivní. Ve třetí třetině ale národní tým potvrdil dobrý výkon i gólově a zvítězil 5:3.
Ženy: Šarvátky? Se Švýcarkami se takhle pereme už dlouho, zní z české kabiny
Předposlední duel v rámci ženské zastávky Euro Hockey Tour postavil svěřenkyně Carly MacLeodové proti výzvě v podobě Švýcarek. Ač měly české ženy značnou střeleckou převahu, utkání muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém českou výhru vystřelila Aneta Tejralová. Zápas také okořenilo několik šarvátek, o kterých se české reprezentantky rozpovídaly.
Souhrn dne: Juniorské turnaje finišují. Jak si vedou české barvy?
Celá sobota byla vyplněna zápasy českých národních týmů. Kromě dospělých výběrů se do hry dostali také junioři. Jak se jim vedlo?
Ženy: Vyrovnanou přestřelku rozhodlo prodloužení, v něm skórovala Tejralová
Po včerejší vysoké prohře se lvice opět dostaly na led, tentokrát proti Švýcarsku. Vyrovnanou přestřelku šedesát minut hry nerozhodlo, a tak přišlo na řadu pětiminutové prodloužení. V něm vítězství českým barvá vystřelila kapitánka Aneta Tejralová.
A-tým: Národní tým letos poprvé nestačil na Finy. Češi padli 2:4
Češi v letošní sezoně dokázali Finy pokaždé porazit. Avšak v Karlstadu se opakoval podobný obrázek jako proti Švédům. Reprezentace vstoupila do utkání s kapitánem Petrem Zámorským a Šimonem Zajíčkem v brance, jenž zapsal první start v národním týmu. Finové se zásluhou Arttu Hyryho dostali do vedení a dobrým týmovým výkonem dokráčeli pro výhru.
BLOG: Náročné cestování, ale velká odměna. Fanoušci, díky, vzkazuje Tejralová
Obránkyně Ottawy a českého národního týmu Aneta Tejralová si uprostřed turnaje WEHT v Liberci našla čas na fanoušky, kterým věnuje blog, jenž sumíruje náročné poslední dny.
Víc než 3300 diváků – padl nový rekord v návštěvnosti ženského hokeje v České republice
Po dnešním utkání Česko – Finsko, které se hrálo v rámci turnaje Women‘s Euro Hockey Tour (WEHT) v Liberci, padl nový rekord v divácké návštěvnosti na jedno utkání žen hrané v České republice. Oba ženské národní týmy přišlo do arény Bílých tygrů podpořit 3313 diváků a byl tak překonán rekord z roku 2012.
Ženy: Rekordní počet diváků sledoval prohru 1:6
Svěřenky Carly MacLeodové vstoupily do utkání proti Finsku aktivně, byly to ale právě ony, které poprvé inkasovaly. Hráčkám Suomi se nakonec v každé třetině podařilo skórovat dvakrát, na což se Češkám nepodařilo zareagovat. Lvice tak ze zápasu odchází na straně poražených po výsledku 1:6.
A-tým: Něco nám chybělo, litoval Málek. Spolupráci s Pavelcem si chválí
Národní tým má za sebou těžkou prověrku proti nabitému Švédsku, které aktuálně vede Euro Hockey Tour a na domácí turnaj nastoupilo dokonce se sedmi hráči ze soupisky z mistrovství světa v Tampere. Švédům v bráně čelil mladý gólman Jakub Málek, který postupně sbírá zkušenosti.
Ženy: Publikum nás hnalo celý zápas, těšilo českou kabinu. Padne rekord?
Česká zastávka ženské Euro Hockey Tour odstartovala už ve středu, ale až o den později se do akce dostaly Češky. Do liberecké Home Credit Areny si za nimi našlo cestu přes 1700 diváků, kteří je hnali za vítězstvím celých 60 minut.