22.10.2015 | Robert Reichel, Patrik Augusta

Trenérské hodnocení dvou utkání s Ruskem U18 v Příbrami

Před krátkým soustředěním v Příbrami absolvovali všichni hráči testy fyzické připravenosti na fakultě UK v Praze. Výsledky všech hráčů byli velmi dobré s průměrnou hodnotou VO2max 63,19 ml/kg-1 a průměrným maximálním výkonem 5,26 W/kg.
V samotném soustředění jsme se věnovali hře v obranném pásmu, přechodem středního pásma a forčekingem 2-1-2 s dodržováním vysokého hráče v útočeném pásmu. Hodně času jsme věnovali i přesilovým hrám a oslabení.

Proběhla také regenerace a před každým utkáním video rozbor hry soupeře.

17. 10. 2015

ČR U18 – RUS U18 4:3 (1:0,1:3,2:0)
Branky ČR:
Valík (Michnáč), Havelka (Šmerha, Kodýtek), Havelka (Sirota), Davídek (Zachar)
Střely na branku 25:41

Dobrý vstup do utkání, dobrý pohyb a málo zbytečných ztrát kotouče. Podařilo se nám vstřelit úvodní branku a tím soupeře trochu překvapit. Hráli jsme dobře v obranném pásmu, jednoduše bez komplikací. Dařila se nám hra vysokého hráče v útočném pásmu. Ve druhé třetině jsme měli problémy s dostáváním kotoučů z obranného pásma a soupeř otočil utkání z 2:0 na 2:3. Ve třetí třetině se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku a přidat branku vítěznou. Všichni hráči podali velice dobrý, týmový a bojovný výkon.

18. 10. 2015

ČR U18 – RUS U18 0:4 (0:2,0:1,0:1)
Střely na branku 18:29

Soupeř byl od začátku utkání aktivnější. Nám se nepodařila první přesilová hra, ve které jsme inkasovali. Sice jsme bojovali po celé utkání, ale soupeř nás předčil v pohybu, agresivitě a kombinaci. Hráli jsme složitěji než v předešlém utkání a měli jsme spousty nevynucených chyb a špatných přihrávek.