Novinky

Fotografie z Břeclavi

Do fotogalerie byly přidány momentky z utkání reprezentačních osmnáctek Česko - Kanada. Utkání se hrálo na zimním stadionu v Břeclavi.

U18: CZE - CAN 6:4

Výběr hráčů do osmnácti let má za sebou vydařenou přípravu na Ivan Hlinka Memorial Cup 2012. Svěřenci trenéra Luďka Bukače porazili Kanadou 6:4, když se jim vydařily především první dvě třetiny utkání. Česko - Kanada 6:4 (2:0, 3:0, 1:4). Branky a nahrávky: 13. Dvořák (Přikryl), 16. Pašek, 26. Česlík, 28. Kaše, 32. Slánský (Nádrazský), 47. Indrák - 45. Domi, 49. Reinhart (Laplante), 51. Domi (Duclair), 60. Klimchuk.

U17: CZE - SUI 2:3

Česká sedmnáctka zakončila turnaj pěti zemí v domácím prostředí prohrou s týmem Švýcarska. Čeští mladíci prohráli o jedinou branku. Česko - Švýcarsko 2:3 (0:0, 1:1, 1:2). Branky a nahrávky: 35. Beneš (Andres, Ollender), 59. Havlín (Moravec) - 38. Ottiger (Schweri, Kessler), 50. Kessler (Schlapfer, Schweri), 59. Schmutz.

Utkání ženské osmnáctky

Reprezentační výběr hokejistek do osmnácti let čeká ve dnech 24. až 26. srpna trojice utkání s Ruskem. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

U17: CZE - USA 2:5

V dalším utkání turnaje pěti zemí prohrála česká sedmnáctka se Spojenými státy 2:5. Rozhodla především druhá třetina, která skončila výsledkem 0:4. Česko - USA 2:5 (1:0, 0:4, 1:1). Branky: 2. Jenyš, 41. Pilař - 26. a 34. Dudek, 22. Connotr, 36. Siebenaler, 47. Vickerman.

U20: CZE - MAG 3:4

V posledním z trojice utkání s výběrem Magnitogorsku prohrála česká juniorská reprezentace těsně 3:4. Rozhodly o tom tři branky v posledním dějství. Česko U20 - výběr Magnitogorsku U20 3:4 (3:1, 0:0, 0:3). Branky a nahrávky: 6. Březina (Starý), 10. Jaškin (Pavelka), 18. Beran - 16. Polorak (Postnikov), 44. Polorak (Postnikov, Bereglazov), 54. Michajlov (Polorak), 54. Michajlov (Polorak).

Fotografie z utkání U17

Do fotogalerie byly přidány momentky z utkání reprezentačních sedmnáctek Česko - Slovensko. Autorem je Luboš Lang.

U17: CZE - SVK 3:2

Těsnou výhru zaznamenala česká sedmnáctka v souboji se Slovenskem. Svěřenci trenéra Jiřího Vebera zvítězili gólem z 55. minuty. Česko - Slovensko 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). Branky a nahrávky: 1. Jenyš (Andres), 11. Jenyš, 55. Kafka (Stříbrný) - 14. Mily (Cernak, Krajnak), 28. Halama (Holesinsky).

U20: CZE - MAG 5:1

Česká juniorská reprezentace si i v druhém utkání poradila s mládežnickým výběrem Magnitogorsku. O přesvědčivé výhře rozhodla hned první třetina. Česko U20 - výběr Magnitogorsku U20 5:1 (4:0, 1:0, 0:1). Branky a nahrávky: 1. Jaškin (Chalupa), 3. Matuš (Březina), 5. Jaškin (Pavelka T.), 11. Němec (Koblasa), 33. Wasserbauer (Machač, Beran) - 49. Shingareev (Mikhailov, Poltorak).

U17: CZE - GER 7:0

Reprezentace hráčů do sedmnácti let vstoupila vítězně do turnaje pěti zemí, připsala si vysokou výhru nad Německem. Česko - Německo 7:0 (2:0, 3:0, 2:0). Branky a nahrávky: 12. Strunz (Krliš), 15. Macháček (Krliš), 23. Zacha (Stříbrný), 38. Kovařčík, 39. Zacha (Kafka), 56. Zacha (Kafka), 60. Stříbrný (Horák, Pyrochta).